Oferta świąteczna!

Święta Bożego Narodzenia to niesamowity czas. Spędzamy go zazwyczaj w gronie naszych najbliższych. Zajadamy się niesamowitymi potrawami i słodkościami. Zespół La Baguette wychodząc na przeciw klientom przygotował dla Państwa specjalną ofertę słodkości 🙂 Na zamówienia czekamy do 18.12.2018r.

Sprawdź co może się znaleźć na Twoim bożonarodzeniowym stole!

Sernik imbirowy. Puszysty, kremowy sernik ze świeżym imbirem z nuta cytrynową.
Na korzennym pierniczkowym spodzie z polewą z dodatkiem białej czekolady i pomarańczy.

Tarta z białego maku. Na kruchym maślanym spodzie połączenia białego maku z prażonymi orzechami włoskimi i ziemnymi.

Tarta z ciemnego maku. Na kruchym maślanymi spodzie połączenie ciemnego maku z prażonymi orzechami włoskimi, nerkowca, migdałami oraz ziemnymi.

Tarta orzechowy las.  Na kruchym kakaowym spodzie warstwa prażonych orzechów włoskich skąpanych w karmelu pod czekoladowymi drzewami, które otula kawowy wiatr.

Tarta czekoladowa z masłem orzechowym. Na kruchym kakaowym spodzie znajduje się warstwa czekoladowej chrupki, a na niej domowe, ręcznie robione masło orzechowe z olejem kokosowym i solą himalajską. Całość wieńczy ganasz czekoladowy. Wierzch tarty polany solonym karmelem, a na nim chrupki z orzechów ziemnych w karmelu.

Tarta kawowo-czekoladowa. Na kruchym kakaowymspodzie znajduje się warstwa chrupki kawowo-czekoladowej, a na niejprażone orzechy laskowe w karmelu. Całość wieńczy ganasz kawowoczekoladowy.

Tarta marcepan z ciemną czekoladą. Na kruchym kakaowym spodzie znajduje się warstwa domowego, ręcznie robionego marcepanu, którą w całości pokrywa mocno czekoladowy (72%) ganasz. Wierzch tarty oprószony pudrem ze świąteczną grafiką.

Domowy piernik z bakaliami. Aromat cynamonu, goździków, imbiru oraz gałki muszkatołowej wypełnia wilgotne ciasto powstające na powidłach śliwkowych z dodatkiem suszonej żurawiny i śliwki oraz migdałów, orzechów włoskich, a także laskowych.. Już niewielki kęs naszego piernika przeniesie Cię myślami do Twojego ciepłego rodzinnego domu.

Chcesz aby Twój bożonarodzeniowy stół był pełen pysznych słodkości?

Zamów już teraz!