Sprawdź nasze wypieki

Z naszej miłości do słodkości pragniemy zaspokoić Twoje wysublimowane podniebienie.

Tarty słodkie

W tej dziedzinie czujemy się naprawdę mocni.
Zobacz sam!

Tatry słone

Mówią o nich, że najlepsze w Krakowie!
Sprawdź jak smakują!

Śniadanie i Lunch

Tego jeszcze nie było! Odwiedź nas na Zabłociu.
Sprawdź poszerzoną ofertę!

Torty

Uczcij z nami tę wyjątkową okazję.
Sprawdź nasze torty!

Inne słodkości

Poszerzamy nasze słodkie horyzonty.
Przekonaj się sam!

Słodkie stoły

Sprawimy, że Twój gość nie przejdzie obok nas obojętnie.
Poznaj naszą ofertę

Wesela z La Baguette

La Baguette realizuje również zamówienia weselne. Najpiękniejszy dzień Waszego życia zasługuje na odpowiednio słodką oprawę – zapewni ją specjalnie przygotowany słodki bufet uginający się pod ciężarem smakowitych tart, muffinek i innych pyszności. Zadbamy również o to, aby każdy z gości opuszczających wesele otrzymał na drogę wyjątkową, słodką paczuszkę. Klientów zainteresowanych ofertą weselną zapraszamy na degustacje tortów po wcześniejszym ustaleniu terminu.

Współpraca z La Baguette

W celu nawiązania współpracy zapraszamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego. Naszą ofertę dostosujemy do indywidualnych potrzeb Twojej firmy.

    Zamówienia w La Baguette

      Standardowe zamówienia realizowane są w ciągu 2-3 dni. Jeśli masz specjalne wymagania lub zależy Ci na szybszym przygotowaniu zamówienia – zapraszamy do kontaktu, zrobimy wszystko co w naszej mocy by sprostać Twoim oczekiwaniom. Jednocześnie informujemy, że warunkiem przyjęcia zamówienia do realizacji jest wpłata zadatku. Można jej dokonać w dowolnym punkcie sprzedaży.

Złóż zamówienie już teraz!

2 + 7 =

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych podawanych w formularzu będzie LA BAGUETTE Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Beskidzkiej 27, 30-622 Kraków. Podawane dane są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Pani/Pana żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przesłania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Pani/Pana dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. 

Może Pani/Pan skontaktować się z nami korespondencyjnie na wyżej wskazany adres lub za pośrednictwem adresu email: zamowienia@labaguette.pl.