Miejsce, które zaspokoi Twoje podniebienie

La Baguette wyjątkowe miejsce na słodkiej mapie Krakowa. To wypieki tworzone z pasją, sercem i z pomysłem. Firma jest efektem spotkania dwóch osób – Justyny i Magdy, które w grudniu 2013 roku postanowiły podzielić się z innymi swoją miłością do pieczenia. Jako absolwentki Technologii Żywności i Żywienia Człowieka posiadają dużą wiedzę z zakresu przetwarzania i kontroli jakości żywności, doskonale zdają sobie sprawę z wagi, jaką w procesie produkcji ogrywa odpowiedni dobór najwyższej jakości surowców. Dlatego słodkości wychodzące spod ręki La Baguette tworzone są z naturalnych produktów pochodzących od sprawdzonych dostawców i nie zawierają sztucznych barwników, aromatów ani ulepszaczy.

Swoje pierwsze kroki La Baguette stawiało w skromnym sklepiku przy przystanku tramwajowym. W krótkim czasie udało im się zaskarbić grono wiernych klientów i obecnie La Baguette może pochwalić się trzema lokalami oraz rozwiniętą współpracą na terenie Krakowa i okolic.
Ich praca wypełnia dużą część ich życia, a jedynym sposobem na to, aby były w pełni usatysfakcjonowane, to robienie tego co uważają za świetne dzieło. A jedynym sposobem na tworzenie tego dzieła jest robienie tego co się kocha.

Specjalnością La Baguette są zawsze świeże tarty na kruchych maślanych spodach, z nadzieniem przygotowanym z najlepszej jakości składników. Przykładem może być popisowy produkt marki – tarta z kremem na bazie mascarpone, której uwieńczeniem jest ręcznie przygotowywana konfitura malinowa,  stworzona w 100% z owoców bez dodatku cukru! Wyrafinowany smak klasycznego amerykańskiego brownie to z kolei zasługa wysokiej jakości gorzkiej czekolady zawierającej 72% kakao oraz przepisu dopracowywanego przez ponad pół roku.

Ideą La Baguette jest szukanie smaków wychodząc wciąż poza strefę komfortu oraz dbałość o najwyższą jakość produktów – bo jakość jest ważniejsza niz ilość.

Nasze miejsca

La Baguette to nie tylko niepowtarzalne smaki  – to również doskonałe miejsce spotkań. Zapraszamy do naszych lokali, gdzie w wyjątkowej atmosferze oraz w towarzystwie pysznej kawy będziesz mógł doświadczyć chwili słodkiego zapomnienia. Miła i profesjonalna obsługa zadba o to, aby w pełni zaspokoić Twoje nawet najbardziej wysublimowane oczekiwania

Masz ochotę spędzić miło czas?